Kā prognozēt izlozes rezultātu

Kā prognozēt izlozes rezultātu
Vai ir iespējams iepriekš noteikt izlozes iznākumu? Pēc brazīliešu matemātiķa Renato Džianellas domām, atbilde uz šo jautājumu ir apstiprinoša, jo noteikti skaitļi un skaitļu virknes gadās biežāk par citiem. Ja brazīliešu matemātiķa hipotēze apstiprināsies, tas, kā mēs domājam par izlozēm un loterijām var pilnībā mainīties. Vai tā ir "plika veiksme"? Vai visiem ir vienādas izredzes laimēt? Vai iespējams uzlabot savas izredzes uzvarēt? Kur paliek risks un azarts, ja iespēja laimēt pieaug? Nesen publicētā rakstā Džianella apgalvo, ka "jūs pārliecināsieties, ka uzvara loterijā nav tikai labas laimes jautājums.

Ja jūsu rīcībā būs pietiekama informācija, jūs varēsiet izstrādāt spēles stratēģijas. Jūs varat vienkārši iemācīties spēlēt, balstoties uz faktu, ka izložu rezultāti ir pakļauti noteiktām matemātiskām likumsakarībām.” Citiem vārdiem sakot, Renato Džianella ir pārliecināts, ka spēlētāji var uzlabot savas izredzes uz laimestu loterijā un ar lielāku varbūtību prognozēt laimīgos skaitļus, izmantojot no lielu skaitļu likuma izrietošās likumsakarības. Džianella ir izveidojis interneta vietni, kurā loteriju fani var iepazīties ar viņa teoriju un izmēģināt to darbībā, izmantojot prognožu ģeneratoru – lietotājiem vienkārši jāievada savi izvēlētie skaitļi, lai uzzinātu, kāda, saskaņā ar Džianellas hipotēzi, ir varbūtība, ka tie laimēs.

Džianella gan atzīst, ka šī sistēma nedod nekādas garantijas. "Visas likmes ir vienlīdz iespējamas, taču Lai gan visu [atsevišķu] likmju varbūtības ir vienādas,  [skaitļu grupas] ir pakļautas atšķirīgām varbūtībām, un tas var būt izšķirošs faktors spēlē, dodot priekšroku spēlētājiem, kas saprātīgi izmanto informāciju,” atzīmējis matemātiķis. Savā visvienkāršākajā formā, Džianellas metode demonstrē kā, neskatoties uz to, ka atsevišķu skaitļu varbūtības ir vienādas, noteiktas skaitļu kombinācijas ir vairāk iespējamas. Tādējādi, var vienkāršāk ar augstāk varbūtību prognozēt loterijas iznākumu. Protams, pagaidām nav iespējams pavisam droši noteikt laimīgos skaitļus, taču, iespējams, Džianellas metode ļaus spēlētājiem spert kaut soli tuvāk garantētam laimestam!

More Casino News