PaySafeCard

Paysafe Card
Atšķirībā no citām interneta norēķinu metodēm, PaySafeCard ir priekšapmaksas čeku jeb karšu sistēma, kas piedāvā norēķināties internetā, izmantojot PaySafeCard čekus, kurus varat iegādāties gan mazumtirdzniecības veikalos un kioskos (to skaits visā Eiropā pārsniedz 450 000), gan internetā vai izmantojot savu mobilo tālruni. Citiem vārdiem sakot, jūs nopērkat PaySafeCard 10, 25, 50 vai 100 eiro vērtībā, bet pēc tam izmantojat to, lai apmaksātu pirkumus internetā (šobrīd ar PaySafeCard var norēķināties aptuveni 4000 interneta veikalu – to sarakstu var atrast PaySafeCard interneta vietnē) vai papildināt savu kazino kontu, ievadot uz kartes norādīto 16 ciparu kodu.   Viena no šīs metodes priekšrocībām ir tā, ka jums nav jāatklāj jūsu personas dati vai finanšu informācija.

Karte nav nekādā veidā saistīta ar jūsu bankas kontu vai kredītkarti un nopirkt PaySafeCard varat tikai tad, ja jūsu kontā vai kartē ir pietiekami līdzekļu. Ņemiet vērā, ka PaySafeCard nevar izmantot, lai norēķinātos par precēm vai pakalpojumiem, kas maksā vairāk par dotajā kartē esošo summu. Daudzējādā ziņā PaySafeCard darbības princips ir līdzīgs priekšapmaksas mobilo tālruņu kartēs izmantotajam, tas ir, jūs nevarat iztērēt vairāk naudas, nekā faktiski ir jūsu rīcībā.   Patlaban PaySafeCard iespējams iegādāties visā Eiropā, tostarp Latvijā, Austrijā, Vācijā, Šveicē, Spānijā, Lielbritānijā, Grieķijā, Slovēnijā, Beļģijā, Nīderlandē, Slovākijā un Čehijā. Iegādātās PaySafeCard kartes atlikumu varat pārbaudīt PaySafeCard mājaslapā www.paysafecard.com.

Papildus drošībai PaySafeCard piedāvā iespēju aizsargāt karti ar paroli, tā garantējot to, ka tajā esošos līdzekļus nevarēs iztērēt nepiederošas personas.   Reģistrējoties PaySafeCard, lietotājs var atvērt kontu, kurā tiks uzglabāti visi viņa rīcībā esošie PaySafeCard PIN kodi. Tā norēķināties kļūst vēl ērtāk, jo 16 zīmju koda vietā, izdarot pirkumu, lietotājam jānorāda vien savs PaySafeCrd lietotājvārds un parole.   Visbeidzot, vērts pieminēt, ka PaySafeCard čekus var izmantot, lai papildinātu arī tādas populāras e-norēķinu sistēmas kā Skrill (Moneybookers) kontu – tam nepieciešams vien reģistrēt PaySafeCard lietotāja kontu (t.s. My PaySafeCard). Tas vēl vairāk paplašina lietotājam pieejamo norēķinu iespēju klāstu.