EcoCard

Eco Card
1999. gadā izveidotā EcoCard tiek bieži izmantota daudzviet internetā, tostarp arī interneta kazino. EcoCard Limited atrodas Eiropā un ir finansu grupas uzņēmums, kas uztur maksājumu apstrādes sistēmas, kurās ik dienas tiek apstrādāti vairāki simti tūkstoši transakciju. EcoCard ir vienkārša lietošanā: tā ir priekšapmaksas e-maksājumu karte, kuru var papildināt gan no kredītkartēm, gan banku kontiem. EcoCard darbojas vairāk nekā 25 valstīs.  

Atšķirībā no citām e-maksājumu sistēmām, lai lietotu EcoCard, nav nepieciešams reģistrēties vai maksāt kādu lietošanas maksu. Viss, kas jums ir jāizdara, ir jāaizpilda forma EcoCard mājaslapā, kurā jānorāda derīga e-pasta adrese, parole un jāizvēlas valūta. Pēc dažām minūtēm saņemsiet e-pastu ar savu EcoCard numuru un lietotāja ID. Arī veikt iemaksu, izmantojot EcoCard, ir tikpat vienkārši: pieslēdzieties savam EcoCard kontam un atveriet depozītu sadaļu. Tur atradīsiet banku sarakstu un informāciju par to izmantotajiem depozītu noteikumiem. Te varat izdrukāt maksājuma uzdevumu, kuru izmantot EcoCard papildināšanai savā bankā. Atkarībā no jūsu bankas, iespējams, ka uz šo darījumu attieksies kāda komisijas maksa.  

Kas attiecas uz naudas izņemšanu no EcoCard konta, ir pieejamas divas iespējas – bankas pārskaitījums, kura izpilde aizņem aptuveni 48 stundas, taču par katru darījumu tiek iekasēta $10 komisijas maksa. Ja dzīvojat Itālijā vai Lielbritānijā, tāpat varat veikt izmaksu ar čeku – tas jums izmaksās $25.   EcoCard piedāvā lielisku, labi pārskatāmu interneta norēķinu sistēmu, kurā dati atjaunojas reālā laika režīmā un ir pieejama darījumu vēsture.